Hayırlı Uğurlu Olsun Diyelim mi? Danla Bilic ve Çakal’ın Aşkı Boyut Atladı, Instagram’a İlk Aşk Postu Geldi!

Her yapığı ve söylediği olay olan, buraların en eski sosyal medya fenomeni Danla Bilic, taze aşkı Çakal’la aşk pozunu hikayesinde değil de post olarak paylaştı! İlişkisine seviye atlatan Danla Bilic hem şıklığı, hem de bu aralar dillerden düşmeyen Çakal’ıyla gündem oldu!

Sosyal medya fenomeni denildiğinde akıllara ilk gelen isim olan Danla Bilic, kısa bir süre önce gönlünü rapçi Çakal’a kaptırmıştı biliyorsunuz ki… Aşk yaşadıklarını Danla’nın doğum günü gecesinde paylaşılan fotoğraflardan öğrenmiştik.

Instagram hikayelerinde sık sık birbirini ve aşk pozlarını paylaşan çift, ilk başta bir yadırgansa da zamanla sevilmeye başladı.

Yine de “Danla Bilic ve Cakal yakışmıyor” tartışması sona erdi demek doğru olmaz tabii. Danla’nın yeni aşkı kimileri tarafından tamamen kabullenildi kimileri tarafından da henüz kabullenilme aşamasında beklemede!

Danla Bilic’in geçtiğimiz dakikalarda yaptığı paylaşım ise Danla’nın Çakal’ı çoktan bağrına bastığını ve şimdiden çok eğlenceli gözüken bu ilişkiyi, umuyoruz ki daha çok konuşacağımızı gösteriyor.

Birkaç saat önce katıldığı bir davetten yeni fotoğraf serisi paylaşan Danla Bilic, güzelliği ve şıklığıyla tabii ki dikkat çekti.

Fakat asıl dikkat çeken detay, sosyal medya kullanıcıları seriyi en sona kadar kaydırınca ortaya çıktı.

Danla Bilic, yeni aşkı için ‘hikayede kalmasın’ dedi ve ilişkilerine boyut atlatarak Çakal’la ilk aşk postunu paylaştı!

1. Gelin, kim ne demiş beraber bakalım!

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x