Cem Küçük: Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin istifasını istediği duyumum var

Galatasaray ve Fenerbahçe arasındaki Süper Kupa maçı yaşanan krizin ardından iptal edildi. Yaşananların ardından kulis bilgisini paylaşan gazeteci Cem Küçük, Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan’ın, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin istifasını istediği duyumum var” dedi.

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da bu akşam oynanacak olan Turkcell Süper Kupa maçı öncesi “Atatürk pankartı” ve “Atatürk tişörtü” krizi yaşandı. Takımların maç öncesinde sahaya Atatürk tişörtleriyle ve seremoniden önce sahaya Atatürk’ün sözlerinin yazılı olduğu pankartlarla çıkmak istemesi, Suudiler tarafından kabul görmedi. Galatasaray ve Fenerbahçe kulüpleri, Maçtan önce Atatürk tişörtleriyle sahaya çıkılmasına izin verilmediği için sahaya çıkmayı reddetti. Süper Kupa maçının iptal olduğu açıklandı!

Yaşanan krizin ardından Gazeteci Cem Küçük, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başaknı Recep Tayyip Erdoğan’ın, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin istifasını istediğini öne sürdü. 

Küçük paylaşımında “Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan’ın, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin istifasını istediği duyumum var” dedi.

TIKLAYIN –

TIKLAYIN – Galatasaray ve Fenerbahçe’den tarihi duruş: Devler, Suudilerin Atatürk ambargosuna karşı Süper Kupa maçına çıkmadı!

TIKLAYIN – Erden Timur’dan Süper Kupa açıklaması: Ülkeye dönüyoruz

TIKLAYIN – Beşiktaş’tan Süper Kupa çağrısı: Atamızın semtinde, dünyanın en güzel stadında oynamak üzere, Atatürk sevdalılarını Türk bayraklarıyla Dolmabahçe’ye bekleriz

TIKLAYIN – CHP’den Süper Kupa paylaşımı: Atatürk’ten taviz vermeyen, Fenerbahçe de Galatasaray da bu kupayı kazandı

TIKLAYIN – Süper Kupa maçı krizin ardından iptal oldu, Mehmet Büyükekşi’ye tepki yağdı: Atatürk’ü tartışmaya açan TFF, istifa!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x