Cansu Tosun, Yasak Aşkla Gündem Olan Babasıyla Görüşüp Görüşmediği Sorusuna Cevap Verdi

Şahsiyet’in ikinci sezon galasına katılan Cansu Tosun, Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan’la yaşadığı yasak aşkla gündeme gelen babasıyla ilgili sorulara cevap verdi. Detaylar?

Her şey bu fotoğrafla başlamış, magazin gündemi epey bir karışmıştı hatırlarsanız…

Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ve Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun, Nişantaşı sokaklarında beraber görüntülenince “Yasak aşk yaşıyorlar” dedikodusu ortaya atılmış, kısa bir süre sonra da dedikoduların doğru olduğu ortaya çıkmıştı.

Cansu Tosun’un 2. Sayfa’ya katılan ve “Gördükleriniz doğru, onları Allah’a havale ediyorum” diyen annesi Serpil Tosun, göndermeli paylaşımlarda bulunmaya devam ederken, Ümran Seyhan’la yazlıkta kapı komşusu olduklarını ve çok da iyi arkadaş olduklarını öğrenmiştik.

Cansu Tosun ve Serenay Sarıkaya, sosyal medyada büyük tepki çeken yasak aşkla ilgili herhangi bir yorum yapmamayı ve sessiz kalmayı tercih etmişti.

Fakat geçtiğimiz saatlerde Şahsiyet dizisinin ikinci sezon galasına katılan ve muhabirler tarafından tabiri caizse köşeye sıkıştırılan Cansu Tosun, babasıyla ilgili sorulara cevap vermek zorunda kaldı.

Yasak aşkı soran muhabirlere önce, “Şimdi mesela diziyi sorsanız daha heyecanlı, çok güzel bir işe başladım. Çok iyi gidiyor. Tiyatro oyunum çok iyi gidiyor” diyerek tepki gösteren Cansu Tosun,

‘Annem ve babamla ilgili konuşmak istemiyorum çünkü ben kendi özel hayatımı hiç konuşan biri değilim, annem ve babamı konuşayım… Çok büyük saygısızlık olur’ dedi.

Ardından “Herkes ne yaptığının…” diyen fakat sonradan “Herkes kendi hayatından sorumlu” diyerek toparlayan Cansu Dere, babasıyla görüşüp görüşmediği sorulunca da “Yok olur mu hiç öyle şey? Babam o benim” cevabını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x